Протоколи запобігання та поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19

Шановні батьки учнів СЗШ №30!

Велике прохання з розумінням поставитись до змін, які чекають на нас з початком навчального року. Безпека дітей, батьків і вчителів – це головний пріоритет у цьому навчальному році. Дотримання певних правил усіма учасниками освітнього процесу створить більш безпечні умови навчання дітей у закладі:
✅ У школу заходять тільки учні, учителі та персонал школи (за наявності маски). Вхід у школу батьків, бабусь, дідусів, сторонніх осіб з початку навчального року заборонено.
✅ Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється (більш детально про це повідомлять класні керівники).
✅ Усі учасники освітнього процесу повинні дотримуватись соціальної дистанції – 1,5 м.
✅ При вході в школу необхідно обробляти руки антисептиком. Ми забезпечимо можливість антисептичного та дезінфекційного режиму у школі.
✅ Під час перерв учні 5-11 класів повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Для використаних одноразових масок в школі розміщені спеціальні контейнери.
✅ За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя-предметника, у якого урок.
✅ Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе, ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. При будь - яких ознаках хвороби ви залишаєте дитину вдома!!! Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
✅ Забезпечення питного режиму в школі буде частковим, тому учні можуть мати із собою пляшечку води.
✅ Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
✅ Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов'язково зі своєю пляшечкою води.
✅ Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.

Давайте разом дбати про здоров'я та безпеку наших дітей!
З вдячністю за розуміння адміністрація школи.